Sevgili Mustafa Bey Sevgili Fora turizm ailesi; Uzun yıllardır çocuklarımız ve Alkev ailesi ile birlikte çok güzel kamplar gerçekleştirdik. Ama bu seferki kusursuz kelimesinin karşılığı oldu. Gerek otel çalışanlarının ilgisi çalışkanlığı gerek otelin büyüklüğü rahatlığı gerek bizlere gösterdikleri özel ilgileri ile harika idi. Fora turizm ve sizlerin ilgisini öğretmenlerimizin ilgisini hiç bahsetmiyorum müthiştiniz. Sizlerde bizler gibi birer Alkev’li oldunuz Alkev’li ruhu ile sevgi ile başarınızı ortaya koydunuz çok çok teşekkürler . Göreviniz olmadığı halde dağda bile Aykut abimiz Süperman abimiz çocuklarımızı yalnız bırakmamış gerçekten çok çok teşekkürler.Nice uzun yıllar birlikte güzel seyahatlere güzel kamplara. 

Sevgiler.

ALKEV VELİSİ ESRA SEZGİN

Tolga Bey; 8-11 Haziran sörf gezisinde Kaan Bey ile başlayan iyi organizasyon, Arcan Bey ile zirveye çıktı. Arcan Beyin neler yaptığına bilakis şahit olduğum için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.  

AYHAN BODUR- FMV AYAZAĞA IŞIK İLKÖĞRETİM KURUMU BEDEN EĞİTİMİ ZÜMRE BAŞKAN

20-23 Nisan tarihleri arasında Fora Turizm’in okulumuz öğrencilerine yönelik düzenlediği Çanakkale-Truva-Assos-Bozcaada Gezisi öncesinde ve sırasında şahsınızın ve tur rehberlerinden şoföre tüm ekibin göstermiş olduğu hassasiyet, ciddiyet, uyum ve profesyonellik için teşekkür eder; farklı gezilerde yeniden ortak çalışma içinde olmayı dileriz.   Saygılarımızla Suzan SEVGİ          

SUZAN SEVGİ- YANN DE LANSALUT / NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ

21.12.2013 tarihinde 86 öğrenci 7 öğretmen olarak katıldığımız Ankara gezisini sorunsuz olarak tamamlamamızın en büyük mimarı sizlersiniz. Yol güzergahında, yolculuk sürecinde, ziyaret ettiğimiz mekanlarda, yemek yenilen alanlarda ve otelde muhtemel sorunları yaşamamamız  tecrübeniz ve profesyonelliğinizi bizden esirgemediğiniz içindir. Rehberlerimizin alanlarına hakimiyeti ve güler yüzlü hizmetiniz için ayrıca memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Birlikte daha birçok güzel ve faydalı geziye imza atmak dileğiyle, Teşekkürler   Sosyal Bilgiler Öğretmeni Esin Yılmaz  

ESİN YILMAZ- MİMAR SİNAN ÖZEL OKULLARI

21-22 Aralık 2013 Ankara gezimiz mükemmel geçmiştir. Gezi ile ilgili geri dönüşler tanıdığımız ve güvendiğimiz Fora Turizm’ e uygun olmuştur. Sizlerle paylaşmak istedim. Tüm Fora Turizm çalışanlarına iletmenizi isterim. Umarım ve inanıyorum ki bundan sonraki gerçekleşecek olan seyahatlerimizde de aynı söylemlerle karşılaşacağım. 2014 yılınında başarılı verimli ve keyifli olmasını diliyorum.

FİGEN BARSBAY- MİMAR SİNAN KOLEJİ

Sayın Tolga DEMİRSÖZ; 16-17 Nisan tarihlerinde Bahçeşehir Kolejlerinin düzenlediği ”Çanakkale Gezisi” nde göstermiş olduğunuz yoğun ilginiz, özverili çalışmalarınız ve desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

BURCU HABOĞLUBABA-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GENEL MÜDÜR

Sayın Erkan ERDAL Okulumuzun, eğitim öğretime yönelik olarak 24/05/2012- 27/05/2012 tarihleri arasında İtalya/Roma’ya düzenlemiş olduğu gezide gösterdiğiniz iyi niyet ve ilgiden ötürü teşekkür ve takdirlerimi sunar, çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim.

HASAN ÇINAR- ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ OKUL MÜDÜRÜ

Sayın Tolga DEMİRSÖZ   2007 yılından bu yana yaptığınız organizasyonlarda bizlere duyduğunuz güven için teşekkür eder, süregelen işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda da devam etmesini temenni ederiz.

HÜLYA ULUSOY- ULUSOY ATLAS BUS

Oğuz ve Mustafa abi bize bu harika geziyi yaşattığınız için teşekkür ederiz. Espirilerinizden, bilgilerinizden ve öğretiş şeklinize kadar çok iyi bir rehbersiniz. Umarım Roma gezisine de gelirsiniz Görüşmek üzere

EREN VE EGE

Sayın Fora Turizm Yetkilileri;   Kuruluşumuzdan itibaren şehiriçi ve şehirdışı tüm gezilerimizde bizleri ve yatılı öğrencilerimizi en iyi ev sahibi görevini üstlenerek ağırlayan tüm Fora Turizm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.   Bundan sonraki yıllarda da birlikte bu güveni sürdürmeyi diliyoruz.

TOLGA YILDIZ- ÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ

Sayın Tolga DEMİRSÖZ   OKULUMUZUN BUGÜNE KADAR DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ANKARA, ULUDAĞ VE SELANİK GEZİLERİNDE BİZLERE GÖSTERDİĞİNİZ SEVGİ, SABIR VE HOŞGÖRÜ İÇİN TÜM FORA TURİZM ÇALIŞANLARINA ŞAHSINIZDA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

NAİMA DEMİRBAŞ- BJK KOLEJİ OKUL MÜDÜRÜ

Merhaba Kubilay Bey   Dün gerçekleşen Ankara gezimizden gerek katılımcılar gerekse velilerimiz çok memnun kalmışlar. Müdürüm ve velilerimizden sayenizde teşekkürler aldım.   Bu bağlamda; Çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren büyük sabrı ile özverili çalışmasından ötürü Eser Hanım’a Büyük fedakarlığını üst seviyede gösteren ve çalışkanlığı ile örnek alınabilecek Cenk Bey’e ve Öğretmenlerimizi eğlendirerek bilgi aktararak en iyi şekilde ağırlayan tur rehberimize çok teşekkür ediyorum. Çalışma hayatlarında profesyonelliklerinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.   Sizin gibi güvenilir yüreklerle bir çok projede birlikte çalışmayı dilerim.   Esra Esperlit  

ESRA ESPERLİT- YÖNDER OKULLARI

Sayın Kubilay DEMİRSÖZ   28-29 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Çanakkale gezisinde öğrencilerimizle sıcak iletişimi, velilerimize, öğretmenlerimize yakın ilgisiyle rehberimiz Ümit Kabak, yardımcı rehber Abdullah Bey’e ve kaptanlarımıza teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.   Tüm gezilerimizde bıkmadan-usanmadan bize destek sağlayan, sorunlarımızı anında halleden Eser Hanım’a da teşekkür ederim. Bu kadar iletişimi kuvvetli ekibi bir araya getiren sizlere de ayrıca teşekkür gerekir.

BERRİN NALCI- DOĞAN KOLEJİ OKUL MÜDÜRÜ

Fora Turizm ile yaptığımız gezilere bir yenisini daha kattık bu sene. Başta siz olmak üzere tüm ekibe kurumum, öğretmenlerim, öğrencilerim, velilerim ve şahsım adına teşekkür ederim. Başından sonuna aksamadan devam eden organizasyon, donanımlı ve konusunda uzman rehberlerimiz, oteller, yemekler, rota ve en çok da verilen emek ve gösterilen özen için; Sakinliği ve beyefendiliğiyle ekibini ve kurumunu en iyi şekilde temsil eden liderimiz Erkan Erdal’a , gezi sırasında desteğini her an hissettiğim, ekip ruhuyla hareket edip bizlere yol gösteren, iş tutuşu ile hepimizi kendisine hayran bırakan Cengiz’e ekibin bayan elemanı olarak hassas ve anlık çözümleriyle her an yanımda hissettiğim, fotoğraflarıyla geziyi renklendiren Sedef’e , entellektüel dünyasıyla çocuklara başka kapılar aralayan ve hayranlıklarını kazanan Cemil’e sakin mizacı ve nokta atışları ile hepimizi sakinleştiren, anlatımlarıyla etkileyen Tolga’ya gezi öncesi tüm organizasyonu yapan, beni yönlendiren, unuttuklarımı hatırlatan Kaan’a fotoğraf yüklemeleri için cumartesi-pazar çalışan Arcan’a ve böyle bir ekip kurup bizlerle çalışmalarına olanak sağladığınız için size Teşekkür ederim.     Tuba AKANLAR-FMV Ayazağa Işık İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcısı

TUBA AKANLAR-FMV AYAZAĞA IŞIK İLKÖĞRETİM KURUMU MÜDÜR YARDIMCISI

Terakki Vakfı Okulları Beden Eğitimi ve Spor Bölümü olarak, ortaokul düzeyinde 47 öğrencimizin katılımıyla, 15-18 Ocak 2020 tarihleri arasında, Bolu, Kartalkaya Bölgesi Dorukkaya Otelinde kayak/snowboard kampı düzenledik. Fora turizm olarak, organizasyon öncesinde öğrencilerin oda dağılımlarının planlanması, kayak odasının ve kayak öğretmen planlamalarının hazır olması, otel giriş ve çıkışının sorunsuz geçmesi, kayak ekipman ve dolaplarının hazır olması, kayak odası giriş ve çıkışlarının en hızlı şekilde planlanması, restaurant saatleri ve masalarının ayarlanması, öğrenci ve öğretmen taleplerinin karşılanması ve diploma töreni organizasyonun sorunsuz geçmesi sağlanmıştır.

Bu organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan, konu ile alakalı emeği geçen ve her daim tüm özverilerini seferber ederek hizmeti ön planda tutan tur operatörümüz Sayın Erkan Erdal ve ekibine çok teşekkür ederiz..

AYŞEGÜL KARAHAN-BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BÖLÜMÜ BAŞKANI –TERAKKİ VAKFI OKULLARI

Mustafa Bey merhaba, Haftasonu gerçekleştirdiğimiz kayak&snowboard kampımızda, siz ve diğer ekip arkadaşlarınızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için Sev Amerikan koleji adına teşekkür ederim.

Arif AVCI – SEV AMERİKAN KOLEJİ

Düşüncelerinizi Paylaşın