Yaptığımız işin bilincindeyiz.

1993 yılında başladığımız ve 30 yılı aşkın bir süredir devam eden yolculuğumuzda, en büyük hedefimiz; hizmet ettiğimiz eğitim kurumlarının bizlere emanet ettiği değerli öğrencilerin gezi esnasında elde edeceği deneyimin kazanımlarını arttırmak oldu. Bugün de bu hedeften hiç şaşmadan yolumuza devam ediyoruz.

Yaptığımız işin bilincindeyiz.

Bizce kalıcı ve güzel eğitim, farklı disiplinlere, kültürlere dair farkındalığın gelişmesine katkı sağlayacak, bireye ve topluma değer katan eğitimdir. Tarihsel, kültürel, coğrafi ve sosyolojik tabanlı planladığımız gezilerimizde, gelecek kuşaklara, yarının aydınlık toplumuna Ulu Önderimiz Atatürk’ün düşünceleri ışığında katabileceğimiz her şeyi bir görev ve sorumluluk bilinciyle seçiyoruz.
Bu düşünce ışığında amacımız, değerli öğrencilerimize, öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve velilerimize en iyi şartları sunmaktır. Öğrencilerimizin konakladıkları ve yemek yedikleri tesislerin sağlıklı ve güvenilir şartlarda olması, ulaşım hizmeti aldıkları araçların güvenli, konforlu ve bakımlı olması, yerinde eğitimde kendilerine eşlik edecek özel rehber kadromuzun güler yüzlü, donanımlı ve pedagojik açıdan bilinçli olması bizi biz yapan en önemli etkendir. Tüm bunları uygun fiyatlarla tüketicimize sunmayı ve daha çok öğrencimize ulaşmayı kendimize misyon ediniyoruz.
Acentamız, Türkiye’de başta okul turları alanında faaliyet göstermenin yanı sıra, farklı gruplar için de özel kültür ve eğitim turları organize etmektedir. Yurt içi ve yurtdışı kültür turları, kayak turları, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, otel konaklamaları, toplantı ve seminer organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple birçok ilke de imza atmıştır.
Hizmetimizde memnuniyet esasımız, her şartta kalite hedefimiz, aydınlık yarınlar yolumuz, Ulu Önderimiz ışığımızdır.
Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile konusunda uzman, güler yüzlü ekibimizle büyümeye devam ediyoruz.
Bizler için gerçek değer yıllarca olduğu gibi bugün de sizlerin bizlere olan güvenidir.

Biz Bir Aileyiz.
Kubilay DEMİRSÖZ

tolga2782

Tolga DEMİRSÖZ
Genel Koordinatör

ESER

Eser Ulaş BAHTİYAR
Operasyon

kaan1-e1534409083785

Kaan ERTURAN
Organizasyon

1111

Çiğdem KÜÇÜKŞAHİN
Mali İşler

erkan-erdal

Erkan ERDAL
Müşteri Temsilcisi

ARCAN

Arcan BİRKAN
Müşteri  Temsilcisi

kimxd-1

Firuze BOSTANCI
Uçak Bileti Departmanı

oksana

Oksana Kayral
Yurt Dışı Departmanı

EMRE

Emre NALCI
Sigorta Danışmanı